JÄRELEVALVE

Omanikujärelevalve tellimine objektile ei tohiks olla Tellija jaoks lihtsalt seadusest tulenev kohustus. Rõhutame, et korralikult teostatud omanikujärelevalve aitab teil rohkem raha kokku hoida, kui järelevalve mitte tellimine või liiga hilja objektile kutsumine. Omanikujärelevalve töö maht ja maksumus sõltuvad objekti suurusest, kestvusest, keerukusest ning tellitavatest lisateenustest. Oluline on järelevalvet teostava spetsialisti õigeaegne sekkumine ehitustegevusse.

Tuginedes meie kogemustele ehituslike projektide juhtimise vallas, pakume ka projektijuhtimist ehitustööde teostamisel Tellija esindajana – sel juhul aitame Tellijal ohjata ehitusprotsessi, abistades töövõtjate leidmisel ning samaaegselt teostame ka omanikujärelevalvet.

Vaata omanikujärelevalve teostamise seadusest tulenevaid kohustusi SIIT. Veel on hulk tööülesandeid, mida pakume lisateenusena ning on kliendile soovituslikud – küsige lisa, seletame täpsemalt!

 

EKSPERTIISID

Lähtuvalt nõudlusest oleme teostanud ka väga erinevaid ekspertiise. Ette on tulnud olemasoleva hoone hetkeseisukorra fikseerimist, et hiljem end vahetusnaabruses töid tegeva ettevõtte võimalike kahjude vastu kaitsta ning üksikelamu ehitusliku seisukorra hinnanguid kasutusloa taotlemise eel. Oleme teinud ka erinevate objektide ehituslike maksumuste eksperthinnanguid. Ekspertiisi on tehtud nii korterelamute fassaaditöödele kui ka fassaadiprojektidele. Iga ekspertiis vajab detailset lähenemist, sest erinevad on objektid, ekspertiisi lähtepunktid ja keerukus, lähtuvalt sellest kujuneb ka maksumus.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga